Το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης στο Δήμο Γρεβενών

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Εκλογική Περιφέρεια ΑΒΔΕΛΛΑΣ

  1. ΛΙΑΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΑΓΙΟΥ ΚΟΣΜΑ

  1. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΟΛΕΤΣΟΥ – ΚΛΕΙΣΙΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΒΕΝΤΖΙΟΥ

  1. ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΓΟΡΓΙΑΝΗΣ

  1. ΤΣΙΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΓΡΕΒΕΝΩΝ

  1. ΓΕΩΡΓΙΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΖΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΑΡΠΟΥΖΑ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΚΟΥΒΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  10. ΚΥΡΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΛΕΤΣΙΟΣ ΑΘΙΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  12. ΛΕΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  13. ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  14. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΖΙΩΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  15. ΜΙΧΟΥ ΛΟΛΑ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ
  16. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  17. ΜΠΟΥΓΑ ΜΑΡΙΚΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΝΑΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  19. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΡΒΑΣΙΟΥ
  20. ΝΟΥΣΙΑ ΜΑΙΡΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  21. ΠΑΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  22. ΡΟΤΣΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΟΣΜΑ
  23. ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ
  24. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  25. ΤΖΟΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΘΩΜΑ
  26. ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  27. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΕΡΕΜΙΑ
  28. ΤΣΙΟΠΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΔΟΤΣΙΚΟΥ

  1. ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΗΡΑΚΛΕΩΤΩΝ

  1. ΑΝΘΙΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
  2. ΣΙΩΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΖΙΑΚΑ

  1. ΚΑΤΣΑΝΙΚΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΛΟΛΑ – ΔΙΠΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΜΕΣΟΛΟΥΡΙΟΥ

  1. ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ

  1. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΛΑΪΤΣΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΣΑΜΑΡΙΝΑΣ

  1. ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΣΜΙΞΗΣ

  1. ΓΙΤΣΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΦΙΛΙΠΠΑΙΩΝ

  1. ΝΤΑΓΚΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ